2017-03-23

Шановні колеги!

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки як консультативно-дорадчий орган має голос у Колегії МОН, що є найвищим колегіальним органом в ухваленні рішень. Колегія є важливим майданчиком для перетину інтересів ключових стейкхолдерів та обговорення важливих питань і проектів рішень. Саме за ініціативи та активної участі Ради молодих учених при МОН Міністерством запроваджено конкурс проектів для молодих учених, сформовано пул експертів з числа молодих учених, апробовано нову систему відбору експертів та аналізу грантових заявок.

13 березня 2017 р. на засіданні Колегії, Юрій Кращенко, голова Ради молодих учених при МОН, представив доповідь "Про інституційний розвиток рад молодих учених й механізми стимулювання молоді до наукової діяльності", який підготовлено за активної участі членів РМУ при МОН Ірини Дегтярьової, Анни Толстанової, Андрія Пелехатого, Сергія Попова, Юлії Овчинникової

Текст доповіді та рішення Колегії включили основні питання, що стосуються діяльності молодих науковців в Україні. Скорочена відео-версія та ключові рішення колегії щодо означеного питання доступні за посиланням

Доповідь викликала інтерес та продуктивні ідеї у членів Колегії; Міністр Л.М.Гриневич внесла цікаві пропозиції. Підсумки обговорення буде імплементовано в рішенні колегії МОН, яке згодом буде поширене разом із повною версією доповідної записки щодо підтримки молодих учених в Україні.