2016-05-23

23 – 24 червня 2016 року в м. Одеса відбудеться Літній форум молодих учених.

Метою проведення Форуму є розвиток наукового молодіжного співтовариства як частини громадянського суспільства України, формування активного діалогу та обмін досвідом у контексті викликів, що формуються перед українськими молодими вченими відповідно до вимог часу.

Роботу Форуму передбачено у форматі доповідей, круглих столів, дискусійних майданчиків, ініціативних груп та інформаційних годин з обговорення актуальних питань щодо ситуації з науковою молоддю в Україні; перспектив кар’єрного розвитку молодих учених; пошуку фінансової підтримки наукових досліджень, стажувань, участі у конференціях; інтеграції української наукової молоді в Європейський науковий простір тощо.

Інформаційний лист SYSF 2016