2016-05-12

12 травня 2016 року в межах Х ювілейного фестивалю науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відповідно до програми фестивалю був проведений семінар на тему «Європейські форми та методи розвитку підприємницького потенціалу (малого бізнесу)». Автором та ведучою семінару виступила асистент кафедри менеджменту і логістики, молодий вчений університету А.О. Чайкіна. Відкрив семінар голова Ради молодих вчених ПолтНТУ Ю.С. Погорелов. На семінарі розглядалися питання формування стратегічного партнерства між бізнесом і університетом, європейський та світовий досвід комерціалізації  інновацій на основі активного залучення університетів, досвід відкриття та функціонування бізнес інкубаторів в європейських та американських вищих навчальних закладах.

На семінарі були присутні молоді вчені та студенти університету. Питання, які розглядалися на семінарі, викликали активну дискусію щодо можливості впровадження світового досвіду партнерства між університетом і бізнесом у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. У дискусії взяли участь присутні члени Ради молодих вчених ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка Ю.С. Погорелов, М.М. Нестеренко, М.А. Дорохов, С.П. Кобець.