2016-10-30
Із радістю інформуємо, що 20.10.2016 на засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено постанову про те, що чистий прибуток (дохід), отриманий науковою установою та науково-технологічним комплексом за результатами фінансово-господарської діяльності, у повному обсязі залишається у їх розпорядженні та на їх рахунках (сьогодні ці підприємства сплачують до державного бюджету 75% свого доходу, що не відповідає світовій і європейській практиці функціонування наукової сфери).
Постанова ухвалена на виконання Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", який зобов’язує їх не менш як 50 відсотків чистого прибутку від своєї діяльності спрямовувати на проведення ініціативної наукової та науково-технічної діяльності, фінансування інновацій та розширення власної матеріально-технічної бази. Відсьогодні це стане можливим.
Інформація Міністерства освіти і науки за посиланням: