2020-12-30

Згідно Указу Президента України №595/2020 за роботу «Забезпечення інформаційної безпеки національної економіки в умовах діджиталізації» премії Президента України для молодих вчених 2020 року присудили:

Аліні Глушко – кандидатові економічних наук, доцентові Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

Аліні Янко – кандидатові технічних наук, доцентові Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

Ользі Джигорі – кандидатові економічних наук, старшому викладачеві Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

«Декілька років поспіль наші молоді вчені стають лауреатами премії Президента України – їхні вагомі наукові здобутки відзначають на високому державному рівні. Приємно, що саме такі креативні, цілеспрямовані та наполегливі особистості формують потужний науково-освітній потенціал Полтавщини! Щиро вітаю молодих науковців та бажаю подальших звершень! Університет пишається вашими досягненнями!» – привітав лауреатів ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко.

Минулого року четверо молодих науковців Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стали лауреатами премії Президента України для молодих вчених.