2020-07-14

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління  відбувся у  спеціалізованій вченій раді К 79.051.05 Чернігівського національного технологічного університету Міністерства освіти і науки України.

Тема дисертації – «Механізми формування та функціонування системи публічного управління: європейський досвід для України». Шифр та назва спеціальності – 25.00.02 – механізми державного управління.

Науковий керівник – доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри публічного управління та менеджменту організацій Чернігівського національного технологічного університету Ольга Руденко.

Вітаємо Аліну Неділько зі здобуттям наукового ступеня. Бажаємо подальших наукових перемог та цікавих досліджень!