2018-02-22

20-21 лютого 2018 року відбулися загальні збори молодих вчених у навчально-науковому Інституті фінансів, економіки та менеджменту та навчально-науковому Інституті Інформаційних технологій та механотроніки. На проведених загальних зборах розглянуто питання роботи молодих вчених Інститутів та окреслено напрями подальшої роботи.

На загальних зборах Інститутів обрано представників молодих вчених від Інститутів у правлінні Ради молодих вчених Університету: доц. Чичуліну К.В. та доц. Мулер М.В. (ННІ Фінансів, економіки та менеджменту), доц. Нестеренко М.М. (ННІ Інформаційних технологій та механотроніки).

Бажаємо колегам плідної роботи і всім молодим вченим вагомих результатів наукової роботи та значних здобутків!

З повагою, Голова Ради молодих вчених Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Ю.С. Погорелов