2017-03-01
Шановні колеги!

Від імені Ради молодих вчених ТНЕУ щиро запрошуємо Вас та ваших молодих науковців взяти участь у роботі ХIV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна візія та виклики глобалізації», що відбудеться 16-17 березня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті (м. Тернопіль).

Матеріали конференції будуть опубліковані у формі Збірника наукових статей, що буде індексуватись Google Scholar.

Збірнику буде присвоєний ISBN з вихідними даними видавництва DiggyPOD Publishing House, USA.

До 01 березня 2017 року необхідно подати на e-mail оргкомітету: tneu.rmv.conf@gmail.com матеріали статті.

Заявку на участь потрібно заповнити за посиланням