2020-11-23

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України подякувала за вагомий внесок Ради молодих вчених Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» під час проведення «Ночі молодіжної науки-2020».

Голова Ради молодих учених при МОН України Олеся Ващук відзначила унікальність інноваційної розробки адаптивного цифрового фільтру низьких частот, презентованої науковцем Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Богданом Боряком та подякувала ректору університету, професору Володимиру Онищенку за створення сприятливих умов для повноцінного розвитку особистості молодого українського науковця: «Висловлюємо щиру подяку за сприяння діяльності молодих учених Вашого закладу та активну участь університету у науково-популярному заході «Ніч молодіжної науки-2020». Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!».

«В умовах стрімкого розвитку інноваційних технологій та збільшення значущості ролі «молодої науки» в науковому середовищі, проведення заходу «Ніч молодіжної науки – 2020» Радою молодих учених при МОН України – надзвичайно важливе для сучасного молодого науковця, що постійно прагне до самовдосконалення та підвищення рівня власної кваліфікації.

Рада молодих учених Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» висловлює слова щирої вдячності голові Ради молодих учених МОН України, доктору юридичних наук, професору Олесі Ващук за запрошення та можливість участі у новоформатному для нас заході, де молоді учені із закладів вищої освіти та наукових установ презентували свої наукові досягнення, обмінювалися досвідом наукової діяльності!» – прокоментувала кандидат технічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу, Голова Ради молодих вчених Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ксенія Чичуліна.

«Ніч молодіжної науки-2020» – унікальний, креативний та сучасний захід, що об’єднав молодих вчених всієї країни. Наші молоді вчені з величезним задоволенням долучилися до презентації наукових напрацювань університету. Окремо хотілося б відзначити чудовий виступ молодого науковця Богдана Боряка, котрий презентував унікальну розробку, створену у стінах Полтавської політехніки. Приємно відмітити, що молоді вчені Національного університету «Полтавська політехніка» активно займаються науковою та інноваційною діяльністю, а керівництво університету всебічно підтримує «молоду науку», – додала кандидат технічних наук, завідувачка відділу аспірантури Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Юлія Передерій.

Власними враженнями від участі у «Ночі молодіжної науки-2020» поділився кандидат технічних наук, доцент кафедри автоматики, електроніки та телекомунікацій ННІ інформаційних технологій та механотроніки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Богдан Боряк: «Проведення подібних наукових заходів, в першу чергу, мотивує не відкладати ідеї в далеку шухляду, а реалізовувати їх.

Презентації та виступи учасників надихають, адже дозволяють подивитись на власні проєкти з різних сторін, визначити їхні сильні та слабкі сторони і продовжувати працювати над ними. Щиро вдячний всім організаторам і учасникам за можливість отримати додатковий позитивний стимул!»

Рада Молодих вчених Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» охоче підтримує наукові проєкти, креативні ідеї активної молоді та створює умови для науково-результативної комунікації серед молодих учених.

Наприкінці вересня науковці політехніки представили успішні кейси діяльності на першому Всеукраїнському форумі молодих учених країни.